Mezinárodní cisternová doprava

Mezinárodní cisternová doprava

S našimi službami se účastníme i mezinárodní kamionové dopravy. Dovoz zajišťujeme v rámci Evropské unie, orientujeme se hlavně na západní Evropu. I na mezinárodním poli platí, že k realizaci využíváme ve 100 % pouze silnice a dálnice, a to zejména z důvodu flexibility, rychlosti a spolehlivosti.

Cisternová přeprava ADR

I v mezinárodní silniční dopravě se specializujeme na přepravu cisternovou. Přepravujeme pouze kapaliny chemického i nechemického původu, dovozu tuhých látek se nevěnujeme. V rámci přepravy nebezpečných věcí ADR se věnujeme zejména dovozu ADR tříd 3, 8 a 9.

Vozový park

Mezinárodní kamionovou přepravu poskytujeme za pomoci moderního vozového parku, který obsahuje cisterny značek LAG, Kässbohrer, Feldbinder či Schwarzmüller s objemem od 1 000 do 34 000 litrů. Díky vícekomorovým cisternám jsme schopni přepravit několik produktů zároveň. Veškerá vozidla jsou sjednocena pod značkou MAN.

Řidiči

V naší společnosti klademe důraz na kvalitu a spolehlivost. Všichni naši řidiči, účastnící se mezinárodní kamionové dopravy, jsou českého původu, jsou řádně a pravidelně proškoleni podle nejnovějších předpisů a ovládají komunikaci minimálně v jednom světovém jazyce - angličtina, němčina.

Co nejčastěji vozíme

Častým převozním artiklem jsou pohonné hmoty. Pro zahraniční partnery jsou totiž české ceny paliv výhodnější. Do zahraničí vozíme ale také oleje či chemikálie různého druhu.

Máte otázky k mezinárodní silniční dopravě? Napište nám, rádi vám odpovíme