Vnitrostátní silniční doprava

Vnitrostátní silniční doprava

Na poli vnitrostátní kamionové přepravy naše služby zajišťujeme po celé ČR. K přepravě využíváme pouze silnice a dálnice. Produkty zásobujeme nadnárodní společnosti, menší zemědělské podniky nebo stroje na stavbách. Zabýváme se i distribucí olejů, které vozíme například do agregátů nebo trafostanic.

Řidiči

V naší společnosti klademe důraz na kvalitu a spolehlivost. Všichni naši řidiči jsou českého původu a jsou řádně proškoleni podle nejnovějších pravidel a předpisů týkajících se převozu nebezpečných látek ADR.

Cisternová přeprava ADR

Ve vnitrostátní kamionové přepravě se specializujeme na přepravu cisternovou. Přepravujeme pouze kapaliny chemického i nechemického původu, dovozu tuhých látek se nevěnujeme. V rámci přepravy nebezpečných věcí ADR se věnujeme zejména dovozu tříd 3, 8 a 9.

Naše služby poskytujeme za pomoci moderního vozového parku s maximálním stářím do pěti let. Vlastníme cisterny značek LAG, Kässbohrer, Feldbinder a Schwarzmüller s objemem od 1 000 do 34 000 litrů. Vícekomorové cisterny nám umožňují přepravovat několik produktů zároveň. Veškerá vozidla jsou sjednocena pod značkou MAN.

Chcete více informací o vnitrostátní kamionové přepravě? Napište nám, rádi vám odpovíme