Přeprava rostlinných a topných olejů

Přeprava rostlinných a topných olejů

Součástí naší nabídky je i přeprava rostlinných, topných a průmyslových olejů. Vlastníme malé cisterny, které umožňují odběr olejů už od 1 000 litrů. To nám mimo jiné umožňuje zásobování menších subjektů. Díky vícekomorovým cisternám jsme schopni převézt více produktů zároveň.

Zajištění celého procesu

Ať už poptáváte přepravu rostlinných olejů nebo olejů topných, rádi pro vás zajistíme celý proces od nákupu až po dopravu. Přepravu různých druhů olejů realizujeme i v zahraničí.

Topné oleje

Naše společnost se zabývá také přepravou topných olejů, které mají specifické vlastnosti a vyžadují dodržování bezpečnostních požadavků. Pro naše partnery zajišťujeme převoz zejména topných olejů extra lehkých (TOEL) a lehkých (TOT L). Dovoz topných olejů realizujeme i mimo hranice ČR.

Ostatní oleje

Mimo topné oleje naše společnost zajišťuje i přepravu jiných druhů olejů. Do této kategorie se řadí například rostlinné oleje nebo oleje průmyslové. Přepravujeme oleje hydraulické, glycerinové, motorové, převodové nebo základové. Často realizujeme například výměny oleje v trafostanicích.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme