Přeprava pohonných hmot (PHM)

Přeprava pohonných hmot (PHM)

Kromě přepravy olejů a chemikálií se věnujeme také přepravě pohonných hmot. Díky menším cisternovým vozidlům jsme schopni realizace přepravy PHM i pro malé odběratele, přičemž minimální odebírané množství je 1 000 litrů. Zásobujeme objekty vzdálené až 25 metrů od cisterny. Mezi naše partnery patří například ORLEN Unipetrol nebo ČEPRO.

Nadlimitní množství

Převoz určitého množství pohonných hmot spadá do tzv. přepravy podlimitního množství a nevztahují se tak na něj klasická pravidla a předpisy. U benzínu se jedná například o maximální množství 333 litrů, u nafty 1000 litrů. Pokud však toto množství překročíte, přeprava paliv už spadá pod ADR. Ovšem pozor, tato pravidla platí pouze pro kusově balené produkty.

Prodej PHM

Nejsme velkoobchod PHM, samostatný prodej neprovozujeme, zajišťujeme pouze dovoz pohonných hmot.

Pestrá škála zákazníků

Rozptyl mezi dolní a horní hranicí objemu PHM, který jsem schopni převézt, nám zajišťuje rozmanitou škálu zákazníků od nadnárodních společností až po malé zemědělské podniky.

Připraveni na cokoliv

Díky různým variacím přechodek a závitů, které cisterny každodenně vozí, nás při dopravě pohonných hmot jen tak něco nepřekvapí.

Benzín

V rámci převozu nebezpečných věcí třídy 3 (hořlavé kapaliny) se věnujeme také přepravě benzínu různých druhů. Vícekomorové cisterny nám umožňují přepravit více produktů zároveň. Vzhledem k tomu, že v případě benzínu se jedná o vysoce hořlavou kapalinu první třídy nebezpečnosti, podléhá jeho přeprava přísným předpisům.

Motorová nafta

Kromě přepravy benzínu je součástí našich služeb také cisternový převoz nafty. Nejčastěji vozíme klasickou motorovou naftu, v cisternách se u nás ale také objevuje například bílá arktická nafta, určená pro nízké teploty, nebo nafta bez biosložky.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme