Nákladní silniční doprava

Nákladní silniční doprava

U nás veškeré služby realizujeme v rámci nákladní silniční dopravy, veškerý převoz tedy probíhá po silnicích a dálnicích. K účelu kamionové přepravy nám slouží moderní vozový park značky MAN. Silniční dopravu zajišťujeme na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.

Cisterny

Kromě vozidel nám silniční dopravu pomáhá realizovat také flotila cisteren s objemem od 1 000 do 34 000 litrů. Vlastníme cisterny značek LAG, Kässbohrer a Feldbinder. Podrobnosti a specifika cisteren naleznete zde.

Proč jenom po silnici

Na našich partnerech nám záleží a dbáme na to, aby svou objednávku obdrželi v co nejkratším čase. Proto jsme se rozhodli naše služby realizovat pouze v rámci silniční motorové dopravy. Tato varianta pro nás představuje flexibilitu a spolehlivost, což jsou atributy, které jsou pro nás klíčové.

Vnitrostátní kamionová doprava

Na poli vnitrostátní kamionové přepravy naše služby zajišťujeme po celé ČR. K přepravě využíváme pouze silnice a dálnice. Produkty zásobujeme nadnárodní společnosti, menší zemědělské podniky nebo stroje na stavbách. Zabýváme se i distribucí olejů, které vozíme například do agregátů nebo trafostanic.

Mezinárodní kamionová doprava

S našimi službami se účastníme i mezinárodní kamionové dopravy. Dovoz zajišťujeme v rámci Evropské unie, orientujeme se hlavně na západní Evropu. I na mezinárodním poli platí, že k realizaci využíváme ve 100 % pouze silnice a dálnice, a to zejména z důvodu flexibility, rychlosti a spolehlivosti.

Zajímají vás ceny v silniční dopravě? Napište nám, rádi vám odpovíme