O společnosti CISTERNOVÁ PŘEPRAVA CZ s.r.o.

Jsme ryze česká společnost, která se specializuje na cisternovou přepravu. V tomto oboru se pohybujeme už od roku 1999. Mnohaleté zkušenosti z nás dělají kvalifikovaného partnera pro každého, kdo má zájem o naše služby. Přepravujeme nejen pro petrochemický průmyslvelkoobchodní společnosti s pohonnými hmotami, čerpací stanice, ale i pro menší zemědělce nebo doplňujeme elektrocentrály.

Specializace

V cisternové dopravě se orientujeme na přepravu chemických i nechemických kapalin. Mezi nejčastěji převážené produkty patří pohonné hmoty, oleje a nebezpečné věci (ADR). Nepřevážíme tuhé látky a potraviny. 100 % dopravy u nás probíhá po silnicích.

Poptávku dokážeme zrealizovat ze dne na den.

Poptat přepravu

Rozsah služeb

Silniční cisternovou dopravu zajišťujeme na vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Zahraniční přeprava u nás probíhá v rámci Evropské unie, cílíme ale hlavně na západní Evropu.

Vozový park

Vlastníme cisterny o objemu 1 000 až 34 000 litrů a celkové kapacitě přepravy až 500 000 litrů za den. Díky vícekomorovým cisternám navíc můžeme přepravovat více produktů najednou. Cisterny jsou vybaveny tak, aby splňovaly kritéria pro přepravu nebezpečných věcí.

Flexibilita

Naše společnost je flexibilní, cisternovou přepravu dokážeme vyřídit ve velmi krátkém čase a vy tak nemusíte čekat týdny na dodání.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme